Myslíš, že znáš nejslavnější silnici světa Mother Road – Route 66 jako svý boty? Dokážeš odpovědět na otázku z oblasti automobilové a motocyklové historie? Potom je tato soutěž právě pro tebe!
Cadillac Ranch vyhlašuje soutěž pro všechny, kteří si myslí že o matce cest a o americkém motorismu vědí hodně, až skoro všechno. Ve skutečnosti ale stačí odpovědět na 6 jednoduchých otázek a můžete tak být jedním z 66 výherců!
A co můžete všechno vyhrát? Tak máme tu roční předplatné časopisu Chrom&Plameny, originální tričko Harley-Davidson Praha či knihu Zdeňka Juráska nebo Františka Šestáka + dalších 66 cen! A to není vše! USMOTORS věnoval do soutěže trička z připravované vlastní kolekce. Takže určitě nezapomeňte odpovídat na adrese http://www.cadillac-ranch.cz/soutez a my Vám budeme držet palce, abyste byli jedním z mnoha výherců.
A čas máte až do 6. ledna, ale znáte to: Kdo dřív přijde…