Tak, další měsíc z námi. Slovensko krachuje, umřel Steve Jobs a začalo hnusný počasí. A taky se daří americkým autům. Pojďme se v tom chmurném počasí juknout, jak vypadají tabulky prodejů. Když si to tak lehce prolítneme, zjistíme, že možná není tak úplně pravdivé tvrzení, že amíci kupujou jen japonská auta. Vyzdvihl bych v tomto [...]
Novinka připravená sněmovnou a již podaná k podpisu prezidentovi v rámci balíku nového dopravního předpisu, který pokud pan prezident podepíše, může začít platit již od 1. srpna, nutí řidiče k zamyšlení.
První velký sraz v roce 2012, pro řadu z nás i první sraz s "novým starým" autem. Jaký byl?
Tak jako každý, i já jsem měl mnoho snů a ty o amerických kárách se mi začaly plnit již v roce 2003. To je ale jiný příběh, o tom až někdy jindy. Chtěl bych vám...